دکتر حسن زاده در مراسم روز دانشجو:

طبق آخرین نظر سنجی های صورت گرفته محبوبترین مشاغل نزد مردم کشور ما استادی دانشگاه و دانشجویی است.

۱۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۳ کد : ۴۳۵۵۲ اخبار برگزیده رویدادهای مهم
تعداد بازدید:۳۷۵۹
مراسم روز دانشجو در هتل پردیسان مشهد در میان دانشگاهیان دانشگاه علمی کاربردی پردیسان و مسوولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در روز سه شنبه برگزار شد
طبق آخرین نظر سنجی های صورت گرفته محبوبترین مشاغل نزد مردم کشور ما استادی دانشگاه و دانشجویی است.

در این مراسم دکتر جهانگیر حسن زاده در ابتدا با تبریک روز دانشجو، خطاب به دانشجویان گفتشما بهترین زمان از عمر خود را در راستای کسب دانش به خدمت گرفته‌اید، تلاش کنید بهترین بهره را از این موقعیت ببرید تا آینده‌ای روشن را برای خود ترسیم کنید.

وی ادامه داد: شما باید آینده‌سازان صنعت بزرگ هتل‌داری باشید و بتوانید به مجموعه‌های بزرگ خدمت‌رسانی کنید.

وی همچنین در بخشی از سخنان خود خبر تشکیل هیات امنای جدید مرکز علمی کاربردی پردیسان را داد و در این زمینه گفت: از استادان رشته گردشگری در مشهد خواسته شد که مسئولیت هیات امنای مرکز رفاهی پردیسان این شهر را قبول کنند که این درخواست مورد قبول واقع شد و به زودی هیات امنای جدید این مرکز آغاز به کار می کند.
وی اظهار داشت: پس از تغییراتی که در زمانی کوتاه در وضعیت هتل پردیسان مشهد ایجاد شد اولویت ستاد رفاهی، رسیدگی به وضعیت مرکز علمی - کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان مشهد است.

در این مراسم دکتر مختارزاده ریاست دانشگاه نیز طی سخنانی ضمن بیان اینکه این مرکز یک مرکز کارآفرینی است افزود

ما به گونه ای در این مبحث وارد شدیم که دانشجویان در پایان دوره از نظر سطح دانش و موضوعات مورد آموزش در بالاترن سطح قرار داشته باشند تا به درستی در فضاهای کار وارد شوند.

وی با اشاره به دانشجویان حاضر در جلسه تاکید کرد: شما قشر فرهیخته جامعه هستید و این قشر باید در همه موضوعات همچون اخلاق، رفتار و ... برای دیگران الگو باشید.

 

مختارزاده ادامه داد: ما نیز برای رسیدن به این جایگاه وظایفی را در مقابل داریم تا شما بتوانید با بهره‌گیری از اساتید با تجربه و فضای آموزشی مناسب به بالاترن سطح در این جایگاه قرار بگیرید.

محسن عباسی، ریاست هتل پردیسان در این جلسه نیز با اشاره به اهمیت تلاش در کار تاکید کردند: همه شما می‌توانید در بالاترین سطح از جایگاه مدیریت قرار بگیرید، اگر به اهمیت جایگاه خود پی ببرید و در این مسیر پر تلاش حاضر شوید.

در این مراسم که با حضور دبیر ستاد رفاهی اعضای هیات علمی دانشگاه و مشاوران این ستاد و نیز مشاور رییس سازمان میراث فرهنگی ، مدیر هتل پردیسان، رییس دانشگاه علمی کاربردی پردیسان، اعضای هیات علمی و دانشجویان این دانشگاه  برگزار شد از دانشجویان برگزیده تقدیر به عمل آمد

 

کلید واژه ها: #ستاد_رفاهی #روز_دانشجو #دانشگاه_پردیسان #جهانگیر_حسن_زاده #هتل_پردیسان