با حضور دکتر نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

جلسه شورای دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۹ کد : ۴۵۳۶۱ اخبار برگزیده رویدادهای مهم
تعداد بازدید:۱۶۱۲
جلسه شورای دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، جلسه شورای دانشگاه با حضور دکتر نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر حسن‌زاده مدیر ستاد امور رفاهی وزارت عتف و سایر اعضای شورای دانشگاه در روز چهارشنبه 10 بهمن‌ماه 1397 در سالن شورای سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و خیرمقدم به دکتر نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر حسن‌زاده مدیر ستاد امور رفاهی وزارت عتف در خصوص مسائل جاری و آموزشی دانشگاه مطالبی را بیان کرد.

سپس دکتر نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این جلسه با اشاره به بودجه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در سال 98 توضیحاتی ارائه نمود و در ادامه تنوع‌بخشی به منابع آموزش عالی را مطرح نمود. وی در پایان چند راهبرد پیشنهادی در خصوص بودجه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی ارائه نمود.

لازم به ذکر است این جلسه با ارائه نظرات اعضای شورای دانشگاه فردوسی مشهد در خصوص بودجه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پاسخ معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایان یافت